//grafenbilisim.com/wp-content/uploads/2018/03/img_11.jpg

At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum stet clita kasd gubergren, no sea takimata.

Grafen Bilişim olarak uzman kadromuzla birlikte vermiş olduğumuz hizmetler arasında bulunan kurumsal kimlik çalışması son dönemlerin en popüler uygulamalarından biridir. Peki, nedir bu kurumsal kimlik?
Bildiğimiz üzere yanımızdan ayırmadığımız ve kişisel bilgilerimizin bulunduğu kimlikler bizler hakkında fikir edinme açısından oldukça yararlı olmaktadır. Bir kurumun, şirketin ya da herhangi bir tüzel kişiliğin de kitleler tarafından tanınması ve bilinmesi açısından son derece önemli olan kurumsal kimlik çalışmasının bazı önemli noktaları vardır. Bu önemli kısımlarını şöyle özetleyebiliriz;

  • Kurumsal kimlik markanın ya da firmanın duruşunu yansıtmalı
  • Kurumsal kimlik markanın ya da firmanın imajına temsil etmeli

Kurumsal kimlik markanın vizyon ve misyonuna uygun hazırlanmalıdır.
Kurumsal kimlik çalışmasında hazırlanan kurumsal kimliğin akılda kalıcı ve dikkat çekici şekilde hazırlanması markalar için oldukça önemli bazı etkiler yaratmaktadır. Akılda kalıcı ve dikkat çekici şekilde hazırlanan kurumsal kimlikler markanın hitap ettiği kitleye daha kolay ulaşmasını sağlar. Böylece marka bilinirliğini artar. Akılda kalıcı ve dikkat çekici olarak hazırlanmış kurumsal kimlikler markaya veya firmaya olan güvenin artmasını sağlar.
Kurumsal kimliğin bir diğer önemi ise firmanın imzası konumunda olmasıdır. Bu sebeple kurumsal kimlik oluşturma işlemi uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Grafen Bilişim ekibi olarak deneyimli kadromuzla firmanıza ya da markanıza en uygun kurumsal kimlik oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Bu süreçte kurumsal kimlik oluşturulacak firmanın çok iyi bilinmesi ve analiz edilmesi gerekmektedir. Firmanızı adeta diğer insanlara tanıtacak olan bu oluşum için bizlere gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

//grafenbilisim.com/wp-content/uploads/2022/06/Varlik-4.png
Hemen Ara